KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367531
nr 1436 7531
Rune Lundmark
(1924-1985), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 64x38cm, yttermått inklusive ram. 75x50cm
Rune Lundmark, svensk målare född 1924, död 1985.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:14:58
3/12 13:43:58
6/12 17:51:55